Nažehlovací aplikace CS360 nápis Team bride

Nový produkt

Blýskavá kamínková aplikace, která se bude vyjímat na každé rozlučce se svobodou. Vhodné jako doplněk pro budoucí nevěsty i ostatní účastnice rozlučkové párty.

Rozměry aplikace jsou uvedeny v parametrech.

Více informací

Skladem - odeslání do 24 hodin. V případě osobního odběru aplikací je nutné vytvořit objednávku předem. Termín odběru zboží bude upřesněn e-mailem.

175 Kč s DPH

Parametry

Rozměry aplikace21 × 5,5 cm,

Více informací

Hot-fix aplikace na přenosové (transferové) folii. Aplikace je okamžitě připravena k nažehlení a není potřeba dalších úprav – stačí pouze odstranit krycí folii a nalepit na požadované místo. Kamínky je možné nažehlit na všechny druhy materiálů, které snesou teplotu nutnou pro nažehlení kamínků.

Kamínkovou aplikaci je možné nažehlit pomocí žehličky nebo tranferového lisu. V případě zájmu kamínkový vzor nažehlíme na požadované místo i na Vámi dodaný textil.

V případě, že jste si nevybrali žádný motiv z naší nabídky, ale přesto máte zájem o nažehlovací aplikace, nabízíme možnost zakázkové výroby. Pošlete nám Vaši představu a my ji převedeme do kamínkové podoby. Pro přípravu návrhu je nutné uvést požadované rozměry výsledné aplikace! Všechny aplikace z naší nabídky je možné na přání upravit (zvětšit, zmenšit, zrcadlově otočit, změna barvy kamínků ve vzoru).

Při odběru většího množství aplikací možnost poskytnutí množstevních nebo individuálních cen. Při poptávce vždy uvádějte kód zboží a požadovanou barvu kamínků.

Jsme připraveni zodpovědět všechny dotazy týkající se našich výrobků a hot-fix technologie.