Nažehlovací aplikace CS227 vlajka Polsko

CS227-13

Nový produkt

Nažehlovací aplikace z hot-fix kamínků na přenosové folii. Aplikace je okamžitě připravena k nažehlení. Rozměry aplikace jsou uvedeny v parametrech.

Více informací

Skladem - odeslání do 24 hodin. V případě osobního odběru aplikací je nutné vytvořit objednávku předem. Termín odběru zboží bude upřesněn e-mailem.

99 Kč s DPH

Parametry

Rozměry aplikace6,8 × 4 cm,

Více informací

Hot-fix aplikace na přenosové (transferové) folii. Aplikace je okamžitě připravena k nažehlení a není potřeba dalších úprav – stačí pouze odstranit krycí folii a nalepit na požadované místo. Kamínky je možné nažehlit na všechny druhy materiálů, které snesou teplotu nutnou pro nažehlení kamínků.

Kamínkovou aplikaci je možné nažehlit pomocí žehličky nebo tranferového lisu. V případě zájmu kamínkový vzor nažehlíme na požadované místo i na Vámi dodaný textil.

V případě, že jste si nevybrali žádný motiv z naší nabídky, ale přesto máte zájem o nažehlovací aplikace, nabízíme možnost zakázkové výroby. Pošlete nám Vaši představu a my ji převedeme do kamínkové podoby. Pro přípravu návrhu je nutné uvést požadované rozměry výsledné aplikace! Všechny aplikace z naší nabídky je možné na přání upravit (zvětšit, zmenšit, zrcadlově otočit, změna barvy kamínků ve vzoru).

Při odběru většího množství aplikací možnost poskytnutí množstevních nebo individuálních cen. Při poptávce vždy uvádějte kód zboží a požadovanou barvu kamínků.

Jsme připraveni zodpovědět všechny dotazy týkající se našich výrobků a hot-fix technologie.